Вінницьких водіїв просять не лишати авто на узбіччях

Розділ новин: 

Комунальники попереджають, що надвечір у місті працюватиме великогабаритна техніка, тож автівки на узбіччях заважатимуть прибиранню снігу

За прогнозами синоптиків у Вінниці по 16:00 почнеться снігопад.  Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Сніжитиме і весь день, 3 грудня. Прогнозується утворення снігового покрову товщиною 3-8 сантиметрів. На дорогах очікується ожеледиця. Вже 4 грудня опади припиняться. А до того часу техніка і працівники комунальних служб будуть обробляти вулиці міста протиожеледними засобами та прибиратимуть сніг.   

У міськраді кажуть, що до прибирання готова 21 одиниця техніки та 500 двірників. За потреби для роботи на магістралях міста буде задіяно більше 40 одиниць техніки,  у залежності від висоти сніжного покрову. Тож водіїв просять не залишати свої автівки на узбіччях, адже вони заважатимуть прибиранню снігу.

"Комунальні служби звертають увагу водіїв на те, що автомобілі, які залишені на дорозі вздовж тротуарів, ускладнюють роботу прибиральної техніки, а подекуди взагалі її унеможливлюють. Тому звертаються з проханням до всіх автомобілістів – не залишати на ніч автівки вздовж узбіч", - йдеться у повідомленні.

Джерело: 
Вінницькі новини