Вінницький хор «Соломія» записав пісню з Павлом Зібровим. Оцінять справжні шанувальники

Розділ новин: 

Керівник хору «Соломія» при Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі Назарій Давидовський опублікував на своїй сторінці в фейсбуку відеокліп, який спільно відзняли зі співаком Павлом Зібровим, пише сайт 20 хвилин

Пісню «Дівчино кохана» вони присвятили 656-річниці Вінниці, яку місто відзначатиме у суботу, 14 вересня. «Ідея створення цієї версії виникла близько двох років тому.

Проте, пісня чекала свого часу. Ми довго працювали з хором для того, аби підготуватись до запису з легендою нашої естради — Народним артистом України Павлом Зібровим», — пише Давидовський.

У відеозверненні Павло Зібров розповів, що цю пісню він написав понад три десятиліття тому, на народні вірші: «Дорогі земляки, я вас вітаю!

І хочу презентувати пісню, яку 35 років назад написав. Реанімацію зробив мого найближчого друга син, який вже талановитий диригент.

Він є керівником прекрасного хору «Соломія». І запропонував нове аранжування, прочитання цієї пісні. Приймали участь всі вінничани: барабанщик, перкусія, студія вінницька, хор вінницький, Назарій Давидовський, Павло Зібров.

От так звучить через 35 років одна з найулюбленіших моїх пісень, яка написана на українські народні вірші — «Дівчино кохана, йди сядь коло мене». Вінницький хор та Зібров записали ліричну пісню, яку виконують на фоні краєвидів нашого міста.
 

Джерело: 
Вінницькі новини