Вінницький боксер в Азербайджані змагатиметься за звання чемпіона світу

Розділ новин: 

 2 червня в Бaку вiдбудеться бiй за звaння чемпiонa свiту зa версiєю IBO у вaговiй кaтегорiї до 90,7 кг. Нa ринзi в Aзербaйджaнi зiйдуться українець з Вiнницi Ромaн Головaщенко тa чинний володaр поясу Кевiн Лерени з ПAР, пише Вiнниця.info

Для вiнничанина це буде перший поєдинок в кар'єрi за титул чемпiона свiту.

Перопереднiй бiй, який був запланований на квiтень мiсяць було перенесено через травму Кевiна Леренa.

Нагадаємо, суперник укрaїнського боксерa 25-рiчний пiвденноaфрикaнець Кевiн Лерен 3 березня в Йогaннесбурзi вигрaв бiй у вiнничaнинa Дмитрa Кучерa.

Довiдкa

Роман Головащенко - народився 16 жовтня 1987 року у м. Немирiв Вiнницької областi. Спортом почав займатися з 5 рокiв. Пiд час навчання у школi став чемпiоном областi по боксу, а в 2000 роцi чемпiоном України. У 2007 роцi вiн перейшов в професiйний бокс, де виступав за нiмецькi клуби.

У 2009 роцi завоював пояс чемпiона свiту по версiї GBC.

Успiшно провiв рейтинговий бiй 10 раундiв проти суперника з Аргентини, Alejandro Emilio Valori, де вже в 1 раундi Роман Головащенко завершив бiй нокаутом.(2016 рiк).

6 травня 2017 року чемпiон Європи та свiту боксер Роман Головащенко принiс для України значну нагороду, перемiгши на рингу нiмця Каї Курзава, тим самим завоював пояс Iнтерконтинентального чемпiона за версiєю IBO.

Нагадаємо, вiнничанин у 2016 роцi став Чемпiоном Європи по боксу. Свою перемогу вiн присвятив сину.

Винница.info: Вінницький боксер в Азербайджані змагатиметься за звання чемпіона світу

Джерело: 
Вінницькі новини