Вінницький аеродром планують відремонтувати за понад мільярд

Розділ новин: 

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України вже наступного року обіцяє відновити аеродром “Вінниця” (Гавришівка) за суму в понад мільярд гривень, пише Vezha

Цей аеродром має стати першим з капітально-відновлених в Україні в 2019-му році, про це ПС ЗСУ повідомило на своїй фейсбук-сторінці. “Окрім заміни штучного покриття ЗПС, руліжних доріжок, стоянок для літаків, комунікацій, світло- та радіотехнічного обладнання, територію аеродрому планують облаштувати огорожею та сучасними технічними засобами охорони. Вартість проекту попередньо оцінюють у понад 1 млрд грн. Кошти на проект виділять місцеві органи влади”, – йдеться в повідомленні. Як і повідомлялося раніше, на час проведення реконструкції аеродром припинить роботу.

Нагадаємо, що ремонт аеродрому планували почати ще у 2018-му: про це було повідомлені під час підписання Меморандуму з міністром оборони Степаном Полтораком в стінах міської ради.

 –  Зараз ми займаємося проектуванням реконструкції аеропорту, це надскладне завдання, яке здатне виконати лише деякі підприємства. Треба розуміти, шо вимоги до аеропортів цивільної авіації значно суворіші, ніж до військових. Ми очікуємо фінансування з державного бюджету, точну суму знатимемо після розробки проектно-кошторисної документації, однак схожі об’єкти , наприклад, в Румунії коштують порядку 50 мільйонів євро, – сказав тоді заступник міського голови Владислав Скальський.

Джерело: 
Вінницькі новини