Вінницька облрада розширить перелік осіб, які отримуватимуть компенсацію за навчання

Розділ новин: 

До сесії Вінницької обласної ради підготували проект рішення, яким затверджується Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області.

Документ опубліковано на сайті обласної ради, пише Вінниця.info

Порядок виплати компенсацій розроблено департаментом соціальної політики, ним передбачено розширити коло осіб, яким за рахунок бюджету покриватимуть витрати на оплату навчання та передбачено, що студент не повинен мати академічної заборгованості.

«Це Порядок, який ми щорічно затверджуємо на початку року. Цього року ми розширимо цільову групу осіб, які можуть отримувати компенсацію за навчання у вищих навчальних закладах І – ІV рівнів акредитації Вінницької області, які здобувають освіту на денній формі навчання. Та доповнили перелік пільгових категорій осіб родинами Героїв Небесної Сотні. Їх діти, які навчаються на контрактній основі, також матимуть право отримати з обласного бюджету компенсацію за навчання.

Також доповнили перелік документів, які подаються для виплати компенсації, довідкою з навчального закладу про відсутність академзаборгованості. Ми підтримуємо дітей учасників, тому вони зі свого боку повинні бути мотивованими до навчання», - прокоментувала Вінниця.info директор департаменту соціальної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Винница.info: Вінницька облрада розширить перелік осіб, які отримуватимуть компенсацію за навчання

Джерело: 
Вінницькі новини