Вінницька влада профінансує два види ремонту мешканцям ОСББ

Розділ новин: 

Вінничани, які створять ОСББ з першого січня 2019 року, матимуть значну перевагу на відмінну від тих мешканців, які це зробили раніше. Адже вони зможуть обрати два види капітального ремонту, витрати за які візьме на себе міська влада.  Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради, пише Вінницька область онлайн.

Чим це передбачено?

Таке рішення ухвалено депутатами міської ради в рамках нової Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 роки.

Таким чином, мешканці новостворених ОСББ можуть визначити самостійно два види капітальних ремонтних робіт на будинку, які будуть проведені за кошти міського бюджету.

У мерії наводять приклад цих робіт: ремонт покрівлі,  мережі тепло- або водопостачання, каналізацію, сходові клітини тощо. Однак, у міській раді наголошують на тому, що  обрані ремонтні роботи не повинні проводитися впродовж одного року.

– На утримання житлово-комунального господарства передбачається досить багато заходів. Не менше уже зроблено. В рамках реформування житлово-комунального господарства, згідно з рішеннями Кабінету Міністрів і відповідних законів є зміни по створенню ОСББ. Будинки, які були побудовані до 1970 року, ми підтримуємо щодо проведення двох капітальних ремонтів за рахунок міського бюджету, але не протягом одного року. Раніше робили один капітальний ремонт, який обирали мешканці. В даному випадку, враховуючи термін експлуатації житла, було прийнято рішення провести два капітальних ремонти на вибір мешканців у разі створення ОСББ з першого січня 2019 року, – зауважив очільник міста Сергій Моргунов.

Джерело: 
Вінницькі новини