Впродовж вихідних поліцейські Вінниччини склали 23 адмінпротоколи на порушників карантинних обмежень

Розділ новин: 

Впродовж 17-18 жовтня правоохоронці Вінниччини склали 23 адміністративні протоколи на порушників протиепідемічних обмежень. Поліцейські блоку превентивної діяльності склали шість протоколів на адміністрацію закладів харчування та відпочинку, які проігнорували вимоги режиму роботу та працювали після 22 години, вісім ‒ на перевізників, дев’ять ‒ на фізичних осіб.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

За словами виконуючого обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, поліцейські блоку превентивної діяльності за вихідні перевірили майже тисячу закладів харчування, відпочинку та ринків.

Як зазначають в поліції, виявлені порушення задокументували, складені адміністративні матеріали направили на розгляд суду.

Від початку карантинних заходів поліцейські склали 1403 протоколи на порушників санітарних норм. В поліції нагадують, що за такі правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень. Для посадових осіб ‒ штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 19 жовтня територія усієї Вінницької області ‒ в «помаранчевій зоні» епідемічної небезпеки. До існуючих обмежень «зеленої» та «жовтої» зон додаються низка нових.

Джерело: 
Вінницькі новини