Вижити в Мережі: у Вінниці відбудеться тренінг з інформаційної безпеки

Розділ новин: 

У Вінниці відбудеться тренінг під назвою “Вижити в Мережі: інформаційна безпека для всіх”. На ньому розкажуть, зокрема, як протидіяти тролям і ботам.

В анонсі йдеться, що цей тренінг організують в рамках проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”. Детальніше про фестиваль читайте за ЦИМ посиланням.

А щодо тренінгу, то в його програмі буде наступне:

  • як інформація з соціальних мереж та ЗМІ впливає на наше життя і поведінку;
  • чому інформація є зброєю у гібридній війні;
  • “Шекспір цього не писав” – огляд найпопулярніших фейків соціальних мереж (Бернська конвенція, Кока-кола і СНІД, розблокування сторінки, бідні собачки, яких мають усипити, і численні переможці міжнародних олімпіад – всі одним списком);
  • як вижити в морі інформаційного шуму, фейків, тролів і ботів – методи протидії;
  • що ми можемо зробити разом: як громадським активістам і активісткам об’єднати зусилля в інформаційній просвіті.

Всіх охочих взяти участь у заході просять зареєструватися до 4 грудня 2019 року в гугл-формі за ЦИМ посиланням (кількість місць обмежена, тож перші зареєстровані матимуть перевагу). Також організатори зазначають, що на жаль, не зможуть відшкодувати проїзд учасникам і учасницям з інших міст, але каву з печивом забезпечать.

Тренінг “Вижити в Мережі: інформаційна безпека для всіх” відбудеться у суботу, 7 грудня, у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва (вул. Соборна, 73) і триватиме з 10:00 до 16:00.

Джерело: 
Вінницькі новини