Вакарчук у Вінниці презентував своїх місцевих кандидатів

Розділ новин: 

Сьогодні, 9 червня, до Вінниці приїхав Святослав Вакарчук. Візит відбувся в рамках агітаційного туру новоствореної партії “Голос”, що йтиме на парламентські вибори 21 липня, пише "Vezha", передають "Вінницькі новини".

Попри дощову та вітряну погоду, лідер партії поспілкувався журналістами та розповів про головні принципи партії та перші законопроекти, які пропонуватиме “Голос”, а також про своє ставлення до деяких нещодавніх подій в українському суспільстві.

  

Відповідаючи на запитання журналістів про ставлення до країни-агресора, Святослава Вакарчук зазначив, що Росія “зрежисерувала і підтримує війну на Донбасі”, і їй “потрібно дати рішучу відповідь”.  Щодо останніх пропозицій голови ТКГ Леоніда Кучми, Вакарчук зазначив, що лише генерали, а не політики, мають вирішувати – відкривати вогонь у відповідь чи ні. Водночас, Вакарчук допустив поступки на перемовинах, але уточнив, що “Україні потрібно гордо тримати голову”.

 

  

З приводу перших законодавчих ініціатив, Вакарчук зазначив, що його партія буде пропонувати комплексний закон про деолігархізацію. Святослав Вакарчук додав, що “цей законопроект матиме зміст тільки тоді, коли паралельно можна буде змінювати судову систему”.

Відповідаючи про можливі формат коаліції у наступному скликанні парламенту, лідер партії “Голос” повідомив, що їхня позиція буде сформована лише за результатами голосування громадян.

Зазначимо, що у виборчому списку партії “Голос” та серед висуванці по мажоритарних округах перебуває п’ятеро вінничан: Олег Левченко, Максим Студілко, Олександр Човган, Андрій Запорожан. Кандидаткою від партії по мажоритарці стала Ірина Колесник (округ #13). Також під час брифінгу Святослав Вакарчук представив Олександру Устінову, як членкиню своєї вінницької команди.

Після брифінгу розпочався безкоштовний концерт гурту Океан Ельзи на площі Стуса.

Джерело: 
Вінницькі новини