Більшість жителів ОРДЛО назвали війну на Донбасі внутрішнім українським конфліктом

Розділ новин: 

Більшість жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей вважають війну на Донбасі внутрішнім українським конфліктом.

Про це пише ZN.ua з посиланням на соціологічне опитування компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп", проведене з 7 по 31 жовтня. Методом face-to-face опитали 1606 респондентів: 800 - у непідконтрольній частині Луганської і 806 - в непідконтрольній частині Донецької областей.

Похибка результатів не перевищує 3,2%. 76% сказали, що "повністю згодні" і "скоріше згодні" з тим, що війна в Донбасі - це внутрішній український конфлікт (35,6 і 40,5% - відповідно).

"Швидше не згодні" з цим - 14,1%. Абсолютно незгодних набралося 9,3%. У зв'язку з цим більшість опитаних (63,6%) заявили, що платити за відновлення Донбасу має Україна, а контролювати цей процес - окупаційна влади (67%) або Росія (50,2%).

Жителі ОРДЛО абсолютно не вірять в те, що війна була розпочата Росією і місцевими проросійськими угрупованнями.

З цим згодні менш ніж 10%. На їхню думку, відповідальність за конфлікт скоріше несуть українська влада після Майдану, Сполучені Штати Америки, місцеві майданівці, українська влада до Майдану, Євросоюз. Дослідження проводили на замовлення "Українського інституту майбутнього" і "Дзеркала тижня. Україна".

Джерело: 
Вінницькі новини