Благодійну акцію до Дня Незалежності проведуть на Вінниччині

Розділ новин: 

На Вінниччині в Калинівці до Дня Незалежності проведуть благодійний концерт, зібрані кошти перерахують на лікування землячки. Про це повідомляє Калинівка.City, пишуть "Вінницькі новини".

Цього разу організатори акції — Володимир Павлюк, Дмитро Островський, Влад Музичко, Ігор Слободянюк та Олександра Гуменчук — організовують благодійний концерт на підтримку калинівчанки Світлани Винокур.

"Ми присвятили нашу благодійну акцію Дню Незалежності України,Благодійна акція відбуватиметься у кілька етапів. По всій Калинівці будуть організовані фотозони. За незначну суму охочі можуть замовити фото у професійних фотографів Калинівки. Зібрані кошти, а також кошти, які ми зберемо під час благодійного концерту, будуть перераховані на лікування калинівчанки Світлани Винокур", - розповідають організатори акції. 

Сорокавосьмирічній жінці потрібні кошти на термінову операцію. Лікарі поставили їй діагноз — «Комбінована аортальна вада із пeрeвагою нeдостатності Ⅳ ступeня. Пролапсу мітрального клапана Ⅲ ступeня».

Зібрати самостійно необхідну для лікування суму родина Світлани Виконур не може, тому вся надія на небайдужих благодійників.

Джерело: 
Вінницькі новини