«Самопоміч» роздавала брошури з колядками та рекламою Садового

Розділ новин: 

У Вінницькій області активісти політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» роздавали брошуру з колядками та агітацією.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, пише Вiнниця.info, передають «Вінницькі новини».

Так, у місті Липовець (виборчий округ №18) під час новорічно-різдяних свят на базарі перехожим роздавали «Колядничок для всієї сім‘ї».

На його першій сторінці надруковане вітання від потенційного (на той час) кандидата у Президенти України Андрія Садового з уточненням, що він «оголосив про намір балотуватися на посаду Президента України». На зворотному боці брошури напис: «Саме зараз! Андрій Садовий».

«На момент роздачі агітаційних матеріалів Андрій Садовий не був  кандидатом, тому ці матеріали формально не вважаються передвиборною агітацією», – зазначила координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області Наталія Величко.

Як пояснила радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Юзвяк, відповідно до частини 1 стаття 57 Закону України «Про вибори Президента України» для зареєстрованого сьогодні кандидата у Президенти вимоги закону щодо передвиборної агітації розпочнуть діяти із 9 січня 2019 року. До вказаних вимог належать зокрема фінансування передвиборчої агітації виключно за рахунок джерел виборго фонду, заборона непрямого підкупу виборців, використання адміністративного ресурсу тощо. 

Джерело: 
Вінницькі новини