«Пролунало 10 невеликих вибухів. Вогонь відвели від складів», - головний поліцейський Вінниччини прокоментував події в Калинівці

Розділ новин: 

11 вересня на території військового арсеналу в Калинівці виникла пожежа. Загорілася суха трава, що призвело до детонації кількох боєприпасів.

Начальник ГУ ДСНС Вінниччини Юрій Педос повідомив журналістам, що наразі немає приводу для паніки. Вогонь відвели від складів з боєприпасами, пише Вінняінфо

«До чергової частини поліції надійшло повідомлення про те, що на території складу арсеналу відбувається загорання. При виїзді відповідних служб було встановлено, що відбулося загорання сухої трави біля одного зі складів. Наразі відведено вогонь від складів, де зберігаються боєприпаси. Загрози вибухів мінімальні.

ДСНС, спецслужби проводять локалізацію даного загорання. Згідно з доповіддю, зараз немає необхідності евакуювати жителів населених пунктів», - сказав правоохоронець.

Причини та версії події наразі невідомі.

«Пролунало близько 10 невеликих вибухів. Поки що ми не розглядаємо жодних з версій. Вже після локалізації пожежі, огляду місця події, слідчі нададуть оцінку. Тоді будуть розглядати версії: як підпал, так і, можливо, службову халатність», - пояснив Юрій Педос.

Джерело: 
Вінницькі новини