«Вінниця пишається вчинком Андрія!»

Розділ новин: 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов 22 серпня відзначив капітана служби цивільного захисту Андрія Ковальчука за проявлену громадянську свідомість та небайдужість до життя іншої людини, пише "iVin", передають "Вінницькі новини".

Андрій – це той чоловік, який 11 серпня на об’їзній дорозі Вінниці надав допомогу непритомній жінці. Недужа навкарачки виповзла з узбіччя на проїжджу частину і впала без тями. Водії кількох машин просто минали лежачу людину, допоки коло жінки не зупинився Андрій Ковальчук. Рятувальник учинком підтвердив своє професійне призвання і не дав померти постраждалій.

ф

 Андрій виявився рятувальником не лише за професією, а й за станом душі. Він врятував жінку, яка була в небезпеці. На цьому прикладі ми бачимо, що Україна та український народ – це, в першу чергу, люди, і дуже велике значення має те, як українці ставляться один до одного. І чим більше в Україні буде таких людей як Андрій Васильович, тим сильнішою та могутнішою буде наша держава, – сказав у привітанні Моргунов.

А на своїй сторінці у facebook мер написав: «Надзвичайно приємно було сьогодні потиснути руку рятівнику і від усієї нашої громади подякувати йому за людяність. Вінниця пишається вчинком Андрія!».

За людяність і професійність мерія виписала рятівнику премію.

р (2)

Джерело: 
Вінницькі новини