Cтрічка фейсбуку розповідає про якийсь Рух Ветеринарів

Другий день стрічка фейсбуку розповідає про якийсь Рух Ветеринарів, який з якогось дива наділив себе правом визначати кому ходити на мітинги а кому ні.

Що хочу сказать... Коли 2 тижні тому я вперше почув про такий рух і побачив їхню заяву, то подумав, що може люди трохи охуїли від власної величності

Друга ж спроба накинути на Пороха, через 2 тижні після подій, погрожуючи дорогоцінними вовчими судами - це ніщо інше ніж робота Банкової.

Хочу нагадити про подібні речі відбувались, як мінімум, двічі

Перший раз під час "податкового майдану" восени 2010, другий раз - під час Революції Гідності в 2013. Обидва рази влада януковича намагалась очолити і злити протест через керованих нею людей в середовищі опозиції.

Перший раз в 2010 році, під час "податкового майдану" їм це вдалося, другий раз в 2013 були спроби, але побиття студентів поставило крапку на цих спробах.

Зараз ті ж самі ідеологи повторюють ті ж самі дії. Приватизація протесту, заборона іншим мати іншу думку крім організаторів і тд.

Тільки зараз, вже не 2010 і навіть не 2014. І ідеологи цієї хйні з партії регіонів вже трохи постаріли, стали імпотентами і вже не вистачає їм клепки клепати щось розумніше і винахідливіше. То ж з висоти 2020 виглядає це нємножко по-дєбільному.

Не кажучи вже про те, що попалили таких уважаємих людей.

Автор: 
Mason Lemberg