Я вважаю, що Зеленський правильно облаяв дальнобійників

А я вважаю, що Зеленський правильно облаяв дальнобійників. Президент і актори 95-го кварталу за свої кревно зароблені роялті збудували тисячі кілометрів нових доріг, десятки сучасних мостів, а далекобійники взяли і все це зруйнували. І знають же, а от спеціально їздять ночами і вибивають ями. Шмигаль з Кличком закопувати не встигають. Аваков наведи порядок.

А лікарі? Бачте не хочуть лікувати хворих на коронавірус. Ну й що, що ти дитячий педіатр, а не інфекціоніст, промий руки антисептиком, одягни маску на носа, візьми аскорбінку та йди до хворого, тобі за це гроші платять. А? Що? Не платять? Тим, більше, скальпель в руки, взяти їх у інфікованого твій святий обов'язок. Степанов куди ти дивишся?

А вчителі? Ну а вам вже чого не вистачає? Школу онлайн зробили, як на мене, то лише після цього вас усіх потрібно порозганяти, а приміщення шкіл віддати під зали ігрових автоматів щоби туристи зі всього світу їхали в Україну та поповнювали державну казну. Ей ти, як тебе там, чортяка, неіснуючий міністр освіти, виконуючий обов'язки виконуючого обов' язки - це твоя компетенція.

А судді, прокурори, податківці, ДБР, СБУ, поліція, НАБУ, САП? А, ні, тут все гаразд, люди працюють, люди на своєму місці. Портнову щира вдячність.

Але насправді в усьому винна місцева влада - країну не обороняє, зарплати не платить, пенсії кладе собі в кишеню.

І як би люди ото виживали якби не Зеленський, Єрмак, Арахамія та Шмигаль...

Автор: 
Валерій Гончарук