Це якась велика гра. В цій грі Україна лягла під росіян і не вставала з-під американців

А тепер аналізуйте ланцюжок. Трагедія з українським літаком. Зеленський не поспішає з Оману, чекає на якийсь чартер. В той же час в Оман прилетів літак Медведчука. У той же час влада робить показуху із залученням України до розслідування трагедії. Версії якісь з‘являються. Йдуть перші теорії про збиття літака. Американці в обличчі Помпео обіцяють нам допомогу.

Канада вимагає залучити її до розслідування. Зеленський говорить з лідерами Великої Британії, Швеції та Афганістану. Але не з Трюдо. Він ігнорує Канаду і робить це до сьогодні. Росія також не втручається. США кажуть про можливу технічну несправність. 

Потім американська преса зливає дані з розвідок про збиття літака Іраном. Прем‘єр КАНАДИ Трюдо говорить, що це ракета, в нього є дані. Зеленський не говорить з Трюдо. 

Офіційні особи США мовчать. Зеленський зустрічається з родичами загиблих і не коментує. Путін висловлює йому співчуття і теж  москалі не коментують. Поки що. 

А так все гарно складалося в Ірані. США нагнули їх, Росіяни від цього теж виграли. І тут якийсь криворукий іранець збиває український літак ракетою в аеропорті Тегерана. І конфлікт з вирішеного одразу має серйозні наслідки. Наразі - здебільшого для Ірану. Але чому Зеленський не говорить з Трюдо, який першим каже про ракету? Чому синхронно діють США і Росія? Це якась велика гра. В цій грі Україна лягла під росіян і не вставала з-під американців. Це очевидно. І це трагедія наша спільна. Бо президент України - це навіть не пустишка. Це грьобане дно.

Автор: 
Андрій Коваленко, журналіст