Факт того, що в Томосі тепер навічно записана фамілія Порошенко - я впевненний, що Тимошенко внутрішньо получила удар, з яким вона вже не справиться

Чорне - біле.

Людина бореться, поки внутрішньо готова до боротьби. І зупиняється, коли всередині ламається, навіть якщо зовні сил і ресурсів ще достатньо. Люди по-різному називають цю силу: сила духу, сила волі...

Рискну тут зробити один прогноз на рахунок Ю.Тимошенко. При всіх своїх вадах, мало хто буде заперечувати, що вона боєць. Так, це людина без будь-якого морального стержня, але все рівно - боєць.

Основним мотиватором, який штовхає її на боротьбу - це є величезна жага влади. Заради якої вона готова на все, на порушення будь яких моральних принципів і норм, на будь-яку брехню, на будь-яке лицемірство і підлість.

Але, зворотній бік такої жаги влади - це неймовірна жага бути в центрі уваги, слави і поклоніння. А по можливості - увійти в історію в якості героя і бути вписанною в історію буквально.

І ось сьогодні, основний опонент Ю.Тимошенко - П.Порошенко увійшов назавжди в світову історію - його імя вписано в Томосі золотими буквами.

Тоді як Тимошенко закарбувала свою фамілію в історії чорними буквами і особистим підписом в договорі, яким продала Україну на беспрецедентно принизливих умовах в усій історії земної цивілізації.

І саме головне - Тимошенко прекрасно це розуміє, тому і рветься так осатаніло до влади буль-якою ціною, щоби утримати під своїм контролем ситуацію і не дати можливості українському суспільству по-справжньому оцінити заслуги зрадниці України.

На рівні збоченної психологіії ЮТ факт того, що в Томосі тепер навічно записана фамілія Порошенко - я впевненний, що Тимошенко внутрішньо получила удар, з яким вона вже не справиться. 
Це удар в саму сердцевину амбіцій ЮТ. 
Це удар по невротичному самолюбству величезної сили.
Це удар, на який у Юльки абсолютно не має чим відповісти.
Це удар, який повністью розносить вщент будь-які внутрішні мотивації Тимошенко продовжувати боротьбу за владу.
І саме головне, це удар по всіх психологічних захисних механізмах внутрішніх комплексів і психічних розладів Тимошенко. І тепер вона беззахисна сама перед собою і своїми болючими комплексами.

Беручи до уваги великий досвід роботи з такими проблемами, є дуже велика імовірність, что ця ситуація кардинально зламає Тимошенко.

Звичайно, боротьбу за владу вона буде продовжувати, але тільки по-інерції і під впливом інших, але набагато слабших мотиваторів, таких як, наприклад - необхідність виконувати накази з Кремля; зобовязання перед своїми кредиторами; чи необхідність бути в "активній політичній опозиції" - щоб таким чином вберігати себе від кримінальних переслідуваннь..

Але те, що воля до боротьби зломлена і дух, а разом з ним і залишки людської свідомості/розуму назавжди покинули Юлю Тимошенко - безаперечно.

Найближчим часом ми побачимо, наскільки мої припущення вірні, точніше - в якій мірі.

ПС. Іронія долі - найближчим часом український народ буде вибирати між двома претендентами, які в багатовіковій історії України займають абсолютно протилежні полюси:

- між світлим полюсом, на якому Порошенко - під керівництвом якого Україна накінець виборола справжню волю і незалежність на всіх рівнях і впевненно набирає потужню швидкість в майбутнє;
- і між чорним полюсом, на якому Тимошенко - яка своїми діями продала Україну і кожного українця в боргове рабство і майже скинула Україну в феодальний вік на рівень безправної колонії з паханатською формою правління.

Автор: 
Виктор Федорончук