У нас не лише епідемія кору, у нас епідемія дурі невиліковна.

За Супрун не забудемо-не пробачимо, ще й сцяними капцями по спині Ляшку з Мосійчуком наваляєм.
А є ось такі нефейсбучні реалії.
Щодня в найрейтинговіших новинах на каналі ріната лєонідича виходять сюжети, де ляшко робить щеплення на кір, перевіряє легені, обіцяє рай онкохворим і проводить агресивну агітацію в сиротинцях і серед сліпих інвалідів. Піпл це хаває і ненавидить Супрун. Бо обіцянки безкоштовної медицини, яку за сприяння ляшківців проспонсорує Ляшко із держбюджету гріє вуха краще, аніж внятна пропозиція як навести лад в онкології чи вакцинаціі.
Як зняти країну із голки мольфарів та уринотерапії і змусити жерти дешеві овочі замість сосисок із лайна. Як заставити мамок робити щеплення від хвороб, які долали сотні років, а не купувати справки в інтернеті. Як робити профілактику серцево-судинних і не відрощувать фігури баликів та гусениць із формулюванням «любите все мои складочки».
Да, Супрун навздогін підтримало кілька топів, бо до виборів історії про шреків, які рятують фіон із лап драконів — дуже потрібні.
Але куди подінеться Ляшко? Нікуди.
Сьогодні Ляшко зі своїми партійними группі несли якусь єрєсь і хто ви думаєте хлопав найбільше? Якісь школярі із регіонів, які милувалися звєздою із ложі.

У нас не лише епідемія кору, у нас епідемія дурі невиліковна. Останнє ще й щеплення ніякі не беруть, хіба могила.

Автор: 
Марини Данилюк-Ярмолаєвої, телеведуча