Про зоозахисників пройдисвітів

-Якого кольору крокодил?
-Червоний
-Він же зелений
-Це тільки зовні.

Світлина від Dmytro Isaev.

Мене не так сильно турбує, що люди виборюють права тварин, шляхом заборони дослідів на тваринах. Я не можу погодитись з ними і завжди буду боротись проти, але я розумію їх, це доволі принципові люди, воїни. Наприклад, та ж PETA, скуповує акції у Мак Дональдса, щоб впливати на їх політику. Чи наприклад, активісти блокують вирубку лісів, прив'язуючи себе до дерев. Деякі з них роками живуть у лісах, та навіть на деревах, щоб не допустити знищення лісів. Це відверті та щирі люди. Але це все там.

Що у нас? У нас є пройдисвіти. Хто такі представники зоозахисного руху України? Звідки на світлинах для розумово неповноцінних беруться тисячи шерів? Чому ми приймаємо закон про заборону дослідів для косметики на тваринах? Хтось радився з науковцями чи з представниками Національної Академії Наук України? Чи є експертна оцінка фахівців з зоології? 
Ми живемо в час профанації, звітів та грантів. Люди з так званою вітчизняною гуманітарною освітою (як казав Чехов "люди без фаху") розказують, що кролики не можуть плакати, а над ними знущаються. Мені цікаво, а чи бачив хоч один з них того кроля у дослідах? Гадаю ні. 

Думаю так, багата тьотя з великим ступенєм придурковатості, знайшла хороших спонсорів з Голівуду, бо "воно ж тваринка, її жалко" і почала ділитись добром та поширювати вплив.
Тре ж захищати тварин у всьому світі. А тут молодці з ларця: дайте гроші, будемо захищати. Гроші дали, а треба ж звітувати. Так от звіт: тисячи шерів (мабуть дуже гарні пости), проплачені мітинги та демонстрації, заборона дослідів для косметики (над цим ржуть всі професіональні біологи, бо такого немає у нас, ми б хотіли щоб було, щоб хтось дав гроші науковцям за будь які дослідження, але немає.) Спіймали десь у львівській медухі якусь лабораторію, що одноразово шабашила на косметичну фірму і все, треба закон приймати у Раді про заборону. І такі мармизи серьозні та поважні, ну чистий Махатма Ганді. А закон їм треба для звіту, щоб дали ще грошей, щоб далі дурити та звітувати, такий бізнес. 

Я не про те, пройдисвіти завжди існували, але от мені цікаво, що закони які подають ці пройдисвіти серьозно розглядаються у Раді. Навряд чи це матимо якісь наслідки для науки чи для когось взагалі, бо те як воно написано, не означає нічого, українські горе-зоозахисники не розуміють, що таке біологія і те, як просто оминути їх придурковаті закони (не дякуйте). Але, держава витрачає гроші на закони, які не можна ні забезпечити, ні контролювати. Гадаєте авторів закону це цікавить? Ні, їх цікавлять гроші та звіти, таке життя.

Автор: 
Dmytro Isaev