Просихай, ведмідь, просихай!

Державна дуп…, вибачте, дума РФ 16 квітня збереться на позачергове засідання, аби прийняти закон, який обов’язково покарає за впроваджені проти Росії санкції Сполучені Штати Америки і тих, хто їх підтримав (нас, тобто). Маю вас обрадувати, Жванецький у них і Зеленський у нас на цих вихідних зап’ють від горя – поруч із цим законопроектом вся їхня творчість просто не витримує конкуренції. Я, прочитавши, здобув неймовірне задоволення.

Отже, що Росія зробить Заходу? Я перелічу лише три пункти.

По-перше, вони заявляють про відмову від дотримання авторських прав. А це – відверта погроза підтримувати піратство. Реакцію не політичної еліти, а монстрів на кшталт «Майкрософт», «Епл», «Фейсбук», «Ксерокс», «Хьюллет-Паккард», тощо, гадаю, ви собі уявите самі. Американці про це уже висловилися. І пообіцяли…

По-друге, вони заявили про намір заборонити громадянам США і тим, хто їх підтримує (тобто, нам), працювати на території Росії. Ви оцінили? Нашу п’яту колону, заробітчан в РФ, тих самих, які регулярно перебувають під впливом їхнього ТБ і їхніх громадян (а потім приїздять сюди і розповідають, що насправді не росіяни моїх побратимів обстрілювали під Новоазовськом з російської території, а наші ж військові), і від яких вони банально здобувають неймовірний блок інформації про нас – саме їх вони вирішили переорієнтувати на внутрішній ринок України і в Польщу.

На що сподіваються? Що заробітчани в нас бунт влаштують? Бу-га-га! Одного лише кличу ветеранам «Хлопці, ці істоти їздили працювати в Росію в той час, коли ми були в окопах» вистачить, аби маси заробітчан розбіглися по заробітках вже у демократичних країнах. З їхнім телебаченням і ЗМІ.

Як же в Москві додумалися до такого? Отут на підході – по-третє.

Москва погрожує заборонити імпортний алкоголь. Зрозуміло? Це ж відвертий лобізм виробників їхнього пойла, від «Сталічной» до «Бояришника» включно, написаний, явно, фанатами згаданої продукції. У процесі написаний.

Що вам сказати? В країні де досі в регіонах хиляють бражку (сам бачив), заливши очі їхніми рідинами, народити можна ще й не таке. Треба буде – закон про відміну США приймуть, чого там?!

А результати?.. Нічого, ще по 150 гр. приймуть – і результат буде, як треба.

Перефразуючи відомий анекдот, сказати їм кортить одне: «Просихай, ведмідь».

Автор: 
Дмитро Вовнянко, журналіст