Петро – це справжній камінь, це український граніт, об який поламав собі зуби хижий звір

Чому я за Петра Порошенка!

Чому, що Петро – це справжній камінь, це український граніт, об який поламав собі зуби хижий звір.

Тому, що став наріжним каменем нової української державности.

Місяць теж є каменем, який запустив земне життя і без якого воно б припинило своє існування.

І хоч місяць теж має темний бік, але це не позбавляє його надважливості та необхідності для нас.

Петро Порошенко довів, що в нас ще не перевівся порох у порохівницях, і що ми можемо гідно відстоювати свою честь. Він єдиний серед кандидатів на найвищу державну посаду – людина справи. Все, що він каже, має наповнення і зміст. Його слова промовляють до серця і мені ні разу не довелося червоніти за свого президента, як це часто буває стосовно інших політиків, які себе й Україну ганьблять.

Як сказав американський історик Ярослав Пеленський, який все життя займався становленням і розвитком української державності і якому зараз 90 років. Кращого в Україні зараз нема, аніж Петро Порошенко.

При тому всьому Петро Порошенко звичайна людина зі своїми гріхами та недоліками. За його конкурентами лиш голі амбіції і довге заплутане становлення. А ті з них, хто ніби вже відбувся як політик, має за собою темний шлейф із чорних справ, хоч зовні може видаватись вся білим і пухнастим, так і несеться по українському небосхилу як комета-вертихвістка, яка завжди віщує недобрі знамення, комета, яка складається з криги і не залишає по собі нічого доброго.

Так що вибирати нам або камінь, або лід.

Або посутнє, або беззмістовне.

Або Кам’яну душу Гната Хоткевича, або Біси Достоєвського.

Сьогодні ми вибираємо не просто Петра Порошенка. Сьогодні ми вибираємо міцну опору, тверду основу для нашої державності. І головне для нас не потрапити на слизький лід, не провалитися крізь нього, щоб не потрапити туди, де зимують раки.
Недарма ж по давньогрецьки камінь – це Петро.

Тому наш вибір – Петро Порошенко.

 

Автор: 
Юрій Николишин, письменник та видавець