Зараз не час і не місце для сопливих тьолок-артістів в підколінниках

МАНІФЕСТ
(А чо? Стратєги пишуть і я теж напишу!)

Пролог
Декілька днів тому мене звинуватили в посяганні на світоє. На рейтинги Порошенка.
Нібито я їх знижую, а великі прохвесіонали, які не зрозумілі навіть 0,5% фанатів Порошенка - їх підвищують, хоч динаміка рейтингів показує зворотній процес. Але спринт по граблях наше всьо.
І це не дивно, зважаючи на те, що потенційним виборцям нафіг не потрібні ні селфі з Порошенком, ні прозорий офіс, ні балади про гетьманство. Більше того, постійні меседжі, направлені на фанатську аудиторію, викликають, як мінімум, нерозуміння в усіх інших потенційних виборців, які чекають від Порошенка зовсім не "красивих фоточок". А якщо чесно, то це стріляння в фанатську аудиторію і балади про гетьмана просто викликають огиду.

Тому я скажу ще одну жахливу річ для маргінального кола фанатів Порошенка:
Я не збираюся голосувати за Гетьмана Нашого Петра Олексійовича Порошенка. 
Більше того: мені відверто не подобається багато людей з його команди. І я вважаю, що найкраще що можуть зробити ці люди для України - зняти свої високоповажні кандидатури і дати можливість партії розвиватися і набирати на виборах, замість того, щоб тонути в єдиній команді. Тим самим дати країні можливість бути сильнішою і вижити в складний час.

Тому:
Я буду голосувати на виборах партію Порошенка. 
А де логіка? - А нема ніякої логіки. Є прагматизм і інстинкт самозбереження.
Бо навіть якби я голосував за Зеленського (але підтримував європейський вектор руху країни), то на парламентських виборах я би обрав партію Порошенка.
Просто для того, щоб було кому контролювати цих. Це природне бажання кожного, хто пам'ятає до яких результатів привела узурпація влади янеком.

Вже не кажучи про сьогоднішні події, які я особисто розцінюю як державну зраду, здачу національних інтересів України і капітуляцію.

Після вранішнього твіта Зеленського зі співчуттям сім'ям 3 вбитих і 3 поранених солдат, його представник їде до Мінська і САМ ініціює в ОДНОСТОРОННЬОМУ порядку скасування блокади, що, я впевнений, перетвориться в фінансування терористів і (поки що на рівні чуток) заборону нашим солдатам відповідати на обстріли. Тобто вони мають просто вмирати чи бути захопленими в полон?

І що на це каже Вакарчук? Не придумав пафосних слів?
Що про це каже Юля?
Що каже полковнік Анатолій?
Що каже розкачаний кремлівською ботвою Смешко?
Чому мовчить Ляшко?
А де "націоналісти"?

Нічого бля ніхто не каже.
Навіть ті, хто тоді влаштували "блокаду", щоб росія віджала шахти.
А зараз вони просто готові здати Україну ворогу і платити репарації бойовикам з бюджету, за рахунок податків українців.

Єдиний хто сказав - це, очікувано, був Порошенко. І я не сумніваюся в тому, що він буде боротися за країну й далі.
Тільки тому, тільки з цих причин, я буду голосувати за партію Порошенка.

Бо зараз не час і не місце для сопливих тьолок-артістів в підколінниках.
В епоху зради, реваншу і деребану країни я оберу надійну і фахову команду, яка буде давати просратися тим, хто прийшов продавати Україну, повторюючи шлях Янека

Автор: 
Mason Lemberg