Божа роса та сеанс наївності…

Прочитав вчора поста про те, як “ми, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що дружина медведчука буде брати участь в якомусь гівношоу, а ми проти цього заперечуємо”… і аж просльозився.

І, як правильно зауважили багато людей, чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що на вашому каналі працює маріонетка портнова – дубінський, і висловили аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що власник телеканалу пограбував державу під час війни і вкладників Приватбанку на мільярди доларів, і висловили аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що журналісти телевізійної служби новин відверто брешуть, маніпулюють і працюють по темникам, і висловили аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що сюжети телевізійної служби новин відверто заангажовані на користь пані тимошенко та пана шевченка, і висловили протест проти втручання власника в редакційну політику?

Саме це і є головне, бо саме ці речі впливають на майбутнє України, а не махання дупою дружини медведчука. Хоч я і підтримую цю заяву і теж вважаю, що не місце їй в ефірах українських телеканалів. Але не махання дупою є загрозою державності.

Саме тому я сприймаю подібні заяви як чергову і безуспішну спробу відмити руки від лайна, після того як стрибнув туди з головою.

Автор: 
Mason Lemberg