Як вінницькі фірми порушують закон про рекламу

Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області протягом 2017 року перевірило 37 рекламоносіїв: 36 – у сфері зовнішньої реклами, 1 – в друкованому ЗМІ. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

У 26 випадках було прийнято рішення про накладення штрафних санкцій на загальну суму 16 тис. гривень. Особливу увагу було приділено рекламі типу: "Аптека низьких цін", "Аптека найкращих цін" та "Економ-аптека". У всіх випадках дані гасла визнано рекламою, в результаті чого суб'єктами господарювання її було демонтовано, а також сплачено штрафні санкції за порушення Закону України "Про рекламу".

Серед порушень також мало місце недотримання вимог розміщення реклами, що порушує етичні та моральні норми, нехтує правилами пристойності та є дискримінаційною.

У четвертому кварталі 2017 року зафіксовано порушення ст. 22 Закону України "Про рекламу", що стосується тютюнопаління. Рекламу було одразу демонтовано, суб'єкт господарювання добровільно сплатив штраф.