У центрі Вінниці підсвітять будівлю. Моргунов доручив ще зробити фотолокацію

9 січня на виконкомі Вінницької міської ради затвердили ряд рішень, що стосуються архітектури міста. Зокрема надано дозвіл на проектування реконструкції мережі зовнішнього освітлення з оснащенням підсвічування будівлі по вул. Соловйова, 3. Міський голова Сергій Моргунов доручив керівникам профільних департаментів, окрім підсвітки, розробити пропозицію зі створення фотолокації - в арці при вході у двір старовинного будинку, повідомляє Вінниця.інфо 

«Була пропозиція від «Пан Заваркін», що там зліпити скульптури дядю Моню і тьотю Сару. Говорять, що тисяч 200, не менше. Я кажу, що якщо вони будуть спонсорами, то будь ласка, але поки що ніхто пропозицій не дав», - говорить про одну з ідей директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик.

«Візьміть кінець 19 – початок 20 століття. Продумайте якусь ідею, щоб на кожній стінці була ЗD локація, щоб можна було там робити фото, щоб створювалася ілюзія, неначе ти знаходишся в тому середовищі», - сказав С. Моргунов.

В.о. головного архітектора Вінниці Євген Совінський роз’яснив, що зовнішній вигляд самої будівлі по Соловйова,3 змінювати не планують, приведуть до ладу лише балкони та ворота, які ведуть в двір. Питання щодо створення фотолокації будуть вирішувати з художниками.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info в липні минулого року у Вінниці приступили до реконструкції фасадів будинку по вулиці Соловйова, 3, 1898-го року забудови. Після завершення реконструкції арку та сам будинок підсвітять.

Двір

Ескізний проект світлення арки

Ескізний проект світлення будинку