У Вінниці урочисто зустріли військових, які повернулись із зони АТО

У Вінниці в Командуванні Повітряних Сил ЗС України відбулась урочиста зустріч військовослужбовців, які після успішного виконання завдань повернулись із району проведення АТО, пише ВінницяОК

На урочистому мітингу з цієї нагоди були присутні окрім командування частини, рідні та колеги військових, а також представник духовенства.

Військовий оркестр центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України зустрів наших захисників виконанням Державного Гімну України та музичними привітаннями.

Командир військової частини полковник Олександр Онищук привітав військовослужбовців з довгоочікуваним поверненням додому, подякував воїнам за їх сумлінне виконання завдань із захисту своєї Батьківщини та побажав подальшої наснаги. Він наголосив, що військові з честю та гідністю виконали свій обов’язок із захисту територіальної цілісності України.

Під час заходу 4 військовослужбовцям, які отримали поранення під час виконання завдань в районі проведення АТО командир частини нагородив медалями «Захиснику Вітчизни».