У Вінниці суд почав слухати справу скандального "жмеринського перевороту"

Анатолій Кушнір вирішив через суд скасувати рішення Жмеринської міськради про дострокове припинення його повноважень

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбулося підготовче судове засідання за позовом мера Жмеринки Анатолія Кушніра до виконкому міської ради про визнання протиправним та скасування рішення позачергової сесії щодо дострокового припинення його повноважень як мера міста, передає Depo.Вінниця.

Суддя Ірина Поліщук продовжила підготовче судове засідання у справі, а сторони подавали низку клопотань та заяв: щодо витребування доказів, виклик та допит свідків у судовому засіданні тощо.

Відповідач Юрій Світлак подав заперечення проти позовної заяви. Хоча сам у засідання не з'явився: його інтереси представляли юристи.

Одне із клопотань подала сторона позивачів: про витребування у міської ради оригіналів особових справ позивачів, а також - особової справи відповідача. За їхніми словами, у цих документах міститься суттєва доказова база, яка може характеризувати як позивачів, так і відповідача Юрія Світлака. Суддя клопотання задовольнила частково: особові справи позивачів витребують, відповідача - ні.

Нагадаємо, що наприкінці травня на позачерговій сесії Жмеринської міської ради, скликаної новоспеченим секретарем Юрієм Світлаком, 26 із 35 депутатів проголосували за дострокове припинення повноважень жмеринського міського голови Анатолія Кушніра. Світлак зараз виконує обов'язки мера, а Кушнір відстоює своє право на посаду у суді.