У Вінниці почали будувати дорогу, що прискорить шлях до вокзалу

Днями будівельники почали підготовчі роботи - зрізають грунт, вирізають дерева та вивозять сміття

У Вінниці розпочали будівництво нової дороги, що з'єднає вулицю Київську з Батозькою. Днями будівельники почали підготовчі роботи - зрізають грунт, вирізають дерева та вивозять сміття, повідомляє Depo.Вінниця.

Нову дорогу будують фактично з нуля на вулиці Гонти. Це - найдовша вулиця Вінниці, що має загальну довжину майже 7 кілометрів, однак на відрізку від Київської у напрямку Батозької більша її частина заросла чагарниками, а останніми роками її ще використовували як стихіне сміттєзвалище для будівельних відходів.

Попри це, у перспективі вулиця має важливе транспортне значення для Вінниці, адже може розвантажити усі автошляхи, що ведуть до залізничного вокзалу, зокрема, проспект Коцюбинського. Крім того, нова дорога значно скоротить час проїзду з Київської до району вокзалу та Центрального ринку. 

Згідно з тендерною документацією, роботи вестимуться на двох відрізках - уже існуючому від вулиці Київської до автомийки вантажівок і далі до перехрестя з вулицею Батозькою. У планах, окрім створення автомобільного проїзду завдовжки 2,5 кілометри, облаштувати тротуари та велодоріжки. Роботи виконуватиме ТОВ "Шляхбуд", що перемогло на торгах, запропонувавши ціну у 37 мільйонів 650 тисяч гривень.  Завершити будівництво мають до кінця 2020 року.