У Вінницьких ЗМІ не згадують Порошенка, хвалять Тимошенко і “мочать” Гриценка

Як показало дослідження журналістів видання “Політична Арена Вінниччини”, в друкованих районних виданнях у вересні був інформаційний вакуум по діяльності Президента України.

При тому, що в цьому місяці було багато знакових подій за участі Петра Порошенка і, навіть, щорічне послання президента до парламенту.

Експерти зазначають, що в районних комунальних виданнях інформаційно домінує Юлія Тимошенко.


Вона вітає різні населенні пункти області з Днем міста;

В комунальних районних газетах систематично друкується соціологія про лідерство Юлії Тимошенко в президентських рейтингах з наголосом на лідерство політкині.

 

Також публікуються матеріали в яких політичні експерти пояснюють результати рейтингів тим, що українці “гуртуються навколо Тимошенко”:

Рекламують новий “Суспільний договір, “Нову Конституцію”, та, звісно, “Новий курс”.

Як зазначає видання, майже 80% виборців проживають саме в райцентрах, містечках та селах області, де головним джерелом інформації, окрім центрального телебачення, на яке у місцевих політиків та влади впливу немає, залишаються традиційні газети.

Обласними інтернет-ресурсами мешканці районів та сіл користуються дуже мало, а з обласних періодичних газет в області залишилась лише газета “33 канал”. Власниками газети являються члени партії “Батьківщина”.

13 негативних публікацій у вересні місяці були присвячені кандидату в президенти Анатолію Гриценку. 6 статей про будинок Гриценка в Конча-Заспі та 4 квартирі в центрі Києва та 7 публікацій про те, що виборчий штаб Анатолія Гриценка очолить людина пов’язана з Віктором Медведчуком – Віктор Балога. Потрібно відзначити, що і першу, і другу тему було неодноразово спростовано в ЗМІ.

Позитивних публікацій в районках про Петра Порошенка журналісти не знайшли, як і жодної згадки про політичну партію "БПП-Солідарність". Але іронічно припустили, що соратники чинного Глави Держави настільки впевнені в перемозі лідера «БПП», що не зважають на такі дрібниці, як окремо взятий інформаційний простір Вінницької області, місцеві телеканали, інтернет-сайти, друковані обласні та районні газети, соцмережі.