На Вінниччині суд визнав винною у катуванні 6-ріного Вані його мачуху. Жінку відправили до в’язниці

Суд виніс вирок жительці Козятинського району, яку звинувачували в побитті свого пасинка – 6-річного Вані. Подія сталася в січні 2019-го. Хлопчика з численними синцями помітили пасажири у приміському потязі. Небайдужі люди викликали лікарів швидкої допомоги. Спершу всі підозри впали на батька дитини – Руслана. Однак згодом правоохоронці затримали його співмешканку – 26-річну Людмилу.

Журнaлістка Вiнниця.info з'ясувaлa, що 6-річний Вaня мешкaє у селі Велике – з тaтом і його новою дружиною. Ріднa мaмa хлопчикa – відбувaє покaрaння у в’язниці. Під час спілкування Люда розповідала, що чоловік раніше простягав руки до неї і до малого.

Однак під час розслідування з’ясували, що шкоди дитині завдала саме його мачуха. Жінку засудили до 2 років позбавлення волі.

У постанові Козятинського суду йдеться, що перебуваючи наодинці з хлопчиком, жінка вирішила покарати його за неслухняність: «Розуміючи протиправний характер своїх дій, усвідомлюючи та бажаючи настання наслідків, піддала останнього катуванню, яке виразилось в умисному заподіянні сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання, з метою примусити малолітнього поводитись так, як вона вимагала, шляхом довготривалого нанесення численних побоїв по всьому тілу».

В результаті медики констатувати у Вані закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку двобічний гемісферний набряк мозку, множинні масивні підшкірні гематоми обличчя, волосяної частини голови, гематома повік обох очей, субкон’юктивальні крововиливи обох очей; синці тулуба та правої нижньої кінцівки.

Разом з тим, під час засідання підозрювана не визнала своєї провини. Розповідала, що вдарила дитину тільки раз по сідницях, коли він намагався зловити котика.

Раніше ми писали, що поліція затримала мачуху 6-річного хлопчика, якого доставили в лікарню з численними забоями.