На Вінниччині балотується кандидат від «Слуги Народу» з кримінальним минулим

Сьогодні, у Вінниці 11 липня відбулась прес-конференція кандидата в народні депутати Леоніда Майданевича, пише "iVin", інформують "Вінницькі новини".

Він заявив про причини зняття своєї кандидатури з виборів та обвинуватив кандидата від «Слуги Народа»:

- Критично оцінивши стан речей в окрузі ми вирішили, що необхідно не розпорошувати голоси виборців та об’єднатися навколо єдиного кандидата, який готовий протистояти старій системі, тому я звернувся до ЦВК із заявою про відмову балотуватися в народні депутати, заявив Леонід Майданевич.

Після цього кандидат вирішив підтримати представника політичної Партії «Слуга Народу», але після вивчення детально його біографії був шокований кримінальним минулим Олександра Коваля.

- До вашої уваги тут сьогодні приведу лише деякі факти, які докорінно змінили наше ставлення щодо кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Коваля Олександра. Коваль Олександр замовчав перед виборцями 17-го округу, що він в 2014 році притягувався до кримінальної відповідальності за ганебний вчинок – це використання, підроблених документів для отримання значної суми кредиту в «ІмексБанку».

Інший факт, про який Коваль Олександр не проінформував виборців 17-го округу – це те, що він є злісним боржником по кредитним зобов’язанням в кредитній спілці «Партнер» саме така інформація стає відома кожному, якщо звернутися до автоматизованої системи виконавчих проваджень  саме там вказується, що Коваль Олександр систематично не виконує судові рішення, а тому кредитори змушені неодноразово звертатися до державних виконавців. Останній раз державні виконавці вже близько року не можуть «переконати» Коваля виконати судове рішення і повернути отриманий кредит.

Леонід Майданевич говорить, що для нього є дивним, що Коваля підтримують депутати від БПП зокрема Григорій Заболотний. Сам кандидат май освіту в 11 класів та являється безробітним. Кандидат зазначає, що намагався особисто задати всі ці запитання Олександру Ковалю, але той уникнув розмови.

Також, Леонід Майданевич заявив про те, що всі відповідні документи про махінації та кримінальне минуле кандидата він надішле керівництву партії «Слуга Народу», для того, щоб вони ще до виборів зняти такого кандидата з виборів.