На арсеналі боєприпасів через 2 роки після вибухів знову пожежа

На 48-му Арсеналі Міноборони, що розташований поблизу райцентру Калинівка, сталася пожежа. Спалахнула трава. Відомо про 5 вибухів боєприпасів.

Військових підняли по бойовій тривозі.

З Вінниці о 9-й ранку виїхала колона військової техніки із запасами пального та води.

Площа займання невідома. У Міноборони не дають коментарів.

"Зайнялась трава", - коротко прокоментував Gazeta.ua командир військової частини Микола Батюк.

Місцеві кажуть, що пожежу погасили. Але люди заметушились. Деякі почали виїжджати. З шкіл відпустили дітей. У селі Павлівка, яке найбільше постраждали два роки тому під час вибухів у 2 роки тому, не проводили евакуацію.

Жителі найближчого села Медвідка кажуть Gazeta.ua, зараз стоїть стовп диму над лісом. Кожні 20-30 хвилин чути глухі поодинокі вибухи боєприпасів.

ОНОВЛЕНО 13.20:

Начальник ГУ ДСНС Вінниччини Юрій Педос повідомив журналістам, що наразі немає приводу для паніки. Вогонь відвели від складів з боєприпасами

«До чергової частини поліції надійшло повідомлення про те, що на території складу арсеналу відбувається загорання. При виїзді відповідних служб було встановлено, що відбулося загорання сухої трави біля одного зі складів. Наразі відведено вогонь від складів, де зберігаються боєприпаси. Загрози вибухів мінімальні.

ДСНС, спецслужби проводять локалізацію даного загорання. Згідно з доповіддю, зараз немає необхідності евакуювати жителів населених пунктів», - сказав правоохоронець.

Причини та версії події наразі невідомі.

«Пролунало близько 10 невеликих вибухів. Поки що ми не розглядаємо жодних з версій. Вже після локалізації пожежі, огляду місця події, слідчі нададуть оцінку. Тоді будуть розглядати версії: як підпал, так і, можливо, службову халатність», - пояснив Юрій Педос.