ЗНО на 200: на Вінниччині четверо учасників набрали максимальну кількість балів з фізики і математики

Стали відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики серед учасників у Вінницькій області. Єдиним учасником, який набрав 200 балів з фізики на Вінниччині, став учитель фізики з фізико-математичної гімназії №17. Також троє учасників набрали найвищі бали з математики.

Про це розповів журналісту Вінниця.info директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

Серед учасників, які набрали найвищі бали, – вихованці та, що примітно, вчителі навчальних закладів Вінниці. За межами обласного центру ніхто з тих, хто брав участь в основній сесії ЗНО, найвищий бал не набрав.

«Є учасники, які набрали 200 балів. Технічний ліцей – 2 учасники набрали з математики 200 балів, фізико-математична гімназія №17 – 1 учасник. Фізика, 200 балів: одна людина – теж фізико-математична гімназія №17. І це вчитель фізики», – розповів Геннадій Кузьменко.

Остаточні результати основної сесії ЗНО з інших предметів стануть відомі 29-го липня.

Нагадаємо, з 24-го липня стартує додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме вона до 10-го серпня. Результати додаткової сесії будуть відомі до 14-го серпня.

Варто зазначити, що, за рішенням Вінницької міської ради, у місті затвердили пільговий проїзд в муніципальному транспорті для учнів та студентів.