Депутата Вінницької облради застали нетверезим за кермом

Доволі одіозна ситуація склалася 2 травня у Крижопільському районі. Місцеві правоохоронці стали свідками, як депутат Вінницької облради Юрій Семенюк сідає за кермо у нетверезому стані. Подальші події без жартів сприймати складно. Поважна людина почала переконували поліцейських у тому, що вони «не те побачили», пише "NaПариже", повідомляють "Вінницькі новини".

Випадок із депутатом зафіксований на відеореєстраторах. Саме тому складно посилатися на різні думки очевидців та фігурантів події. Правоохоронці під’їхавши до промзони, де вже стоїяла автівка та побачили, як з водійського місця вийшла людина, яка ззовні схожа на депутата Семенюка.

Просимо вибачення за тимчасові незручності щодо перегляду відео! Через деякий час його перегляд відновлено.  

За словами інспекторів, стан людини дав підстави вважати, що водій нетверезий. Правоохоронці спілкувалися із людиною, яка зізналась, що є власником цього Mercedes. Юрій Семенюк запевнив, що не кермував автівкою, вона тільки що з ремонту, «не робоча», більш того, до цього місця «припхав» її.  

Зазначимо, що мова йде про депутата облради Ю. Семенюка. Він балотувався від Радикальної партії та потрапив до ради 21 лютого 2017 року після того, як склав повноваження О. Качур. До фракції РПЛ він не входить.  

Юрій Семенюк родом зі Жмеринського району, нині мешкає у Городківці Крижопільського району, займався підприємництвом, але з 2016 року припинив діяльність і на момент отримання депутатського мандату офіційно був безробітним. Наразі на сайті Вінницької облради місцем роботи вказана райорганізація ПП «Народний фронт».

Наразі очікуємо офіційний коментар від поліції та відео інциденту з реєстратора.