Влада активізувала ботоферми з метою дискредитації протестів

Опозиція хоче зібрати 14 жовтня на Майдані в Києві не менше 100 тисяч людей, які протестуватимуть проти розведення сил в Золотому і Петрівському, формули Штайнмайєра, Богдана, Зеленського...

Влада активізувала ботоферми і закидає меседжі, що людей звозитимуть з різних міст за гроші: від 100 до 500 гривень, Майдан організував Порошенко (ні слова про Авакова - бояться, мабуть). Також знімаються сюжети із Золотого, де люди кажуть, що їм потрібен мир. 

На ефірах спікери від влади - Пристайко, Яременко - розповідають, що зради нема, ми продовжуємо курс попередньої влади, але робимо це краще та інакше, щоб завершити війну.

Насправді ж, зрозуміти важливо одну  просту річ. Бажання влади виконувати Мінськ заради зустрічі в нормандському форматі - це швидше обман самих себе. Бо Путін не хоче нормандської зустрічі. Він хоче прямих переговорів Києва з «Л-ДНР». Тому Пєсков і каже, що Росія не гарантує відведення бойовиками власних сил у зонах розведення. Мовляв, хочете гарантій - говоріть із ними. І якщо б навіть нормандська зустріч відбулася, Путін би вкотре поставив цю умову. 

Тому потрібно максимально працювати над тим, щоб показати неефективність Мінська, невиконання домовленостей бойовиками та росіянами, а не гратися у розведення сил, яке насправді є одностороннім відведенням з нашого боку. І вже потім думати над іншими сценаріями, говорити про миротворців, тягнути час заради антиросійських санкцій. Потрібно просто зрозуміти, що Росії мир зовсім не треба. Росії потрібно знищити нашу державність. От і все.

Андрій Коваленко