“Виворіт” міста: У мережі показують “об’єкти”, які справляють найгірше враження на гостей Вінниці

У вінницькій ФБ-спільноті Дизайн міського середовища Вінниці" розгорілася дискусія на тему стану частини вулиці Київської, передає Depo.Вінниця.

Йдеться про окремі старі приватні будинки або залишки будинків, які псують вигляд вулиці і формують негативне враження про Вінницю у гостей міста.

"Гості Вінниці, які приїжджають сюди зі столиці вулицею Київською, бачать ці "окраси міста", це їхні перші враження. А ми давно до них звикли і не помічаємо навіть", – пише Сергій Бей у вищезгаданій групі.

У коментарях користувачі мережі висловлюють подив і обурення, дехто пропонує міській владі втрутитися в ситуацію і знести будинки, а дехто вважає за потрібне хоча б пофарбувати їх за рахунок бюджету громади.

Є жартівливі коментарі на кшталт "Може цей будиночок під захистом любителів міських раритетних будиночків, яким по 200 років", а є з чітклю позицією "Не існує "рахунку міста", існують кошти, зібрані з податків громадян України. Особисто я не хочу, щоб за мій рахунок фарбували приватну власність".

Деякі коментарі стосуються й теми безпеки: "Це приватна власність, якщо не визнають об'єкт безгоспним. Я не проти старовинних будівель, це наша історія, але якщо вони аварійні, якщо туди можуть залізти діти чи жити "нарики", то категорично проти".

Далі коментатори розвивають тему і додають інші фото з найбільш непривабливих куточків Вінниці.

 

Джерело: 
Вінницькі новини