Що побачили вінничани на з’їзді «Батьківщини»

Вінничанина Романа Смішного 22 січня побачили на сцені столичного Палацу спорту під час партійного з’їзду ВО «Батьківщина», коли Юлію Тимошенко назвали «єдиним політичним кіборгом України». У Вінниці для багатьох це стало несподіванкою. Атовець, громадський діяч, який завжди дотримувався проукраїнських поглядів, і такий реверанс… У далекому 2009-ому великий друг України, російський опозиціонер Борис Нємцов дав відверту характеристику нинішній кандидатці у президенти. Він зазначив, що «Тимошенко – це суміш Путіна та Лукашенко», пише NaПарижі, повідомляють "Вінницькі новини".

Що здивувало вінничан на фотозвіті з’їзду? Те, що Юлію Тимошенко вже назвали «політичним кіборгом», а Роман Смішний, як «кіборг з Вінниці» стояв на сцені разом із побратимами, які підтримали її, як кандидата у президенти. Журналіст і блогер Юрій Пархомчук не завжди підбирає слова... 

Мабуть для вінничан настав час «прозрінь». Від голови Всеукраїнської спілки учасників АТО «Побратими України» у Вінницькій області та голови координаційної ради при Вінницькому міському голові Р. Смішного не очікували такого політичного уподобання. У Facebook знайомі відразу почали ставити питання, але Роман Вікторович дотримується «тиші» і не пояснює свій вибір. Мабуть, це було б доречно.

Звісно, кожна людина робить свій вибір. Це її право. Можна припустити, що у атовців є переконливі підстави йти за Тимошенко. Оскільки нині набирає популярності #10YearChallenge, варто згадати слова російського опозиціонера Бориса Нємцова, якого було «показово» вбито неподалік Кремля, саме про Юлію Тимошенко. На його думку, вона є українським варіантом президента РФ В. Путіна.

Джерело: 
Вінницькі новини