Чи безпечне морозиво у Вінниці? Держпродспоживслужба оголосила результати тестувань

Серед вінничан влітку морозиво є одним з найбільш популярних десертів. Десятки компаній-виробників конкурують за споживача. У ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області розповіли про результати тестування зразків продукту. Про це повідомляють "Вінницькі новини".

Як зазначають у Головному управлінні, аналізи проводилися у травні-червні 2019 року через добровільне тестування. Свої зразки товару надали провідні вітчизняні виробники-члени Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти". Тобто фактично можна казати про корпоративну ініціативу.

Морозиво досліджувалось за фізико-хімічними, органо-лептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками. Зразки були протестовані в лабораторії ДП "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів".

Дослідження показали, що вся протестована продукція відповідає нормам і вимогам нормативних документів (ДСТУ) на її виробництво. У Держпродспоживслужбі вважають, що українські виробники вкотре довели, що «навіть у непростих економічних реаліях і умовах браку сировини вони виробляють продукт найвищої якості».

Детальніше з результатами досліджень можна ознайомитись на сайті Асоціації за посиланням.

Джерело: 
Вінницькі новини