Після «дуууже відвертої розмови» Власенко передумав називати Порошенка агентом Банкової

Захисник Юлії Тимошенко переборщив із тролінгом 5-го каналу та його власника Петра Порошенка. На своїй сторінці у Фейсбук він написав: «Зустрівся з представниками "5-го". Обговорили мій вчорашній пост в ФБ. Була довга, відверта, деколи дуже емоційна розмова. В результаті погодився із тим, що теза про вплив інвестора на редакційну політику каналу є некоректною. Сподіваюсь, що спірні питання вирішені».

У коментарі, реагуючи на критику, що дарма забрав свої слова назад, Сергій Власенко уточнив: «розмова була дуже довга, дуууже відверта і дууууууууууууже емоційна, з обох боків». Судячи з усього розмова була із близьким до Петра Порошенка народним депутатом Юрієм Стецем,пише PRпортал

Як повідомив на своїй сторінці Фейсбук журналіст Володимир Горковенко : "Кажуть, що "емоційна" розмова відбулася під час засідання фракції "Батьківщина". Нардеп Юрій Стець вимагав від Сергія Власенка вибачень за звинувачення 5-го в необ'єктивності і навіть пригрозив вийти з фракції."

Днем раніше Сергій Власенко, на своїй сторінці у Фейсбук, фактично обізвав Петра Порошенка агентом Банкової, який ніби-то дав команду блокувати на "​​самому чесному 5-му каналі" все, що стосується Юлії Тимошенко.

“Сьогодні, під-час прямої трансляції народного віче , ”5-ий канал" нахабно перервав показ виступу Арсенія Яценюка в тій частині, де він говорив про ЮВ і в тій частині, де Майдан прийняв рішення звернутися до ЄСПЛ і скандував “Юлі — волю!”, - написав Власенко.

"Це не перший раз, коли цей канал просто “вимазує” ім’я ЮВ з репортажів про події та з новин. При цьому, сьогодні в новинах в 15-00, кажучи про сьогоднішні рішення Майдану, говорили про що завгодно, але не про вирішення по Тимошенко. Ніби його і не було", - додав захисник Тимошенко.

 "Чому така інформаційна блокада “чарівним чином” збігається з позицією УТ-1, Інтера та ін? А Петро Олексійович буде продовжувати виставляти себе за опозиціонера і демократа? Або буде вже відкрито виконувати все те ж саме, що робить влада?", - відзначив колишній депутат.

Джерело: 
Винницкие новости