На що ОТГ Вінницької області витратили кошти, які надав Уряд

В 2018 році із державного бюджету 34 ОТГ Вінниччини отримали субвенцію на розвиток інфраструктури в обсязі понад 53,7 млн грн., проти 45,6 млн.грн. у 2017р. та 5,6 млн.грн. у 2016 році, повідомляє news.vn.uапередають "Вінницькі новини".

Кошти,які надійшли з державного бюджету, направлені на ремонт доріг, будівництво мереж водопостачання та зовнішнього освітлення, ремонт адміністративних приміщень з влаштуванням ЦНАП, а також придбання обладнання таспецтехніки для комунальних підприємств.

За фінансової підтримки держави на Вінниччині в 2018 році реалізовано 79 соціально важливих проектів. Зокрема:

* проекти з капітального ремонту дорожньої інфраструктури населених пунктів на загальну суму фінансування 25,4 млн. грн. капітальний ремонт дорожнього покриття в смт  Вороновиця, Дашів та Томашпіль; селах Лука-Мелешківська Вінницького району; Дружелюбівка, Гущинці, Слобідка Калинівського району; Стара Прилука Липовецького району; м. Іллінці;

* проекти з будівництва (реконструкція) мереж водопостачання та зовнішнього освітлення - 12,5 млн. грн;

забезпечення мешканців територіальних громад якісною питною водою - села Шура-Мітлинецька Гайсинського району, Могилівка Жмеринського району, Непедівка Козятинського району, Головеньки, Обідне та СитківціНемирівського району; та створення безпечних умов пересування - вуличне освітлення сіл Мурафської, Жданівської ОТГ;

* проекти з реконструкції, капітального ремонту (перепрофілюванню) будівель бюджетних установ – 9,9 млн. грн., серед яких:

* будівля сільської ради з влаштуванням ЦНАП в с. Якушинці Вінницького району;

* капітальний ремонт будівлі сільської ради в с. Бабчинці Чернівецького району;

* перепрофілювання будівлі сільського клубу під адмінприміщення для Хижинецької сільської ради;

* проекти з придбання обладнання та спецтехніки для комунальних підприємств ОТГ – 6,0 млн. грн., у тому числі:

* закупівля транспортного засобу спеціального призначення- автовишка,Дашівська ОТГ;

* придбання спецтехніки для Краснопільської ОТГ (по 3 трактори і мотоблоки з причепами, 5 снігоприбиральних машин, навісне обладнання).

В цілому у 2019 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ становить 2,1 млрд.грн., що на 11% більше ніж  було у попередньому році.

Джерело: 
Вінницькі новини