«Вибачте, що ми не здохли», – вінницькі бійці приєднались до флешмобу

Ветерани АТО і ООС почали в мережі масштабний флешмоб через скандальну ініціативу народного депутата від «Слуги народу» Галини Третьякової щодо скасування пільг для більшості учасників війни на Донбасі.

Вона минулого тижня заявила, що статус учасника бойових дій повинні отримувати не всі службовці, що побували на фронті, а пільги необхідно надавати тільки тим, які щось втратили на війні.

При цьому, якщо людина свідомо пішла на контрактну службу — то це був її вибір.

Гаслом флешмобу герої обрали слова «Вибачте, що не здохли», які пишуть в постах на своїх сторінках у соцмережі.

Приєднались до них і воїни з Вінниччини, повідомляє сайт 33 каналу

– Я пішов на фронт добровольцем та служив у 34-му батальйоні. Демобілізувався у червні 2015 року, отримав передбачені державою пільги. Однозначно підтримую флешмоб й засуджую слова депутатки, які негативно впливають на оборонну здатність України! Галина Третьякова — не компетентна та далека від реальності. Я сумніваюсь взагалі, що вона та її колеги розуміють про що вони говорять, – ка­же боєць та громадський активіст з Козятина Олег П’явка.

— Наскільки мені відомо, 14 жовтня має відбутись акція у Києві, й вона має стосуватись військових. Ймовірно, там підіймуть ряд наболілих проблем.

Не приховує свого обурення і боєць з Гайсина Олександр Грамарчук: – Галина Третьякова очолює комітет з питань захисту ветеранів та прославилась тим, що захисників України назвала «найманою силою», яку потрібно позбавити пільг. Відкриваємо її декларацію: власниця двох квартир у столиці, третя в стадії будівництва. Два автомо­білі, другий з яких купила у 2016 році, в часи тотального зубожіння. Олександр Грамарчук А у нас, братики, лише «ко­­рочка», якою більшість користується лише в метро чи тролейбусі. І її треба забрати, бо ви воювали за шалені гроші, — каже військовий.

— Перегляд надання статусу необхідний — це беззаперечний факт. Але тьотя зарвалась і пішла далі. Будемо вимагати її звільнення з посади.

Схожі звернення на своїх сторінках залишили вінничанин Андрій Грачов, Іван Хмара з Іллінецького району, Сергій Лукащук з Бершадщини…
 

Джерело: 
Вінницькі новини